Opinie
"Z czystym sumieniem i ręką na sercu POLECAM 🙂 Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania, cała dekoracja tworzyła cudowną całość Od dekoracji auta i kościoła , przez stoły weselne i piękne szklane "bańki" z kwiatami przy naszym stole, po niesamowitą, wymarzoną wiązankę! Dziękuję Paniom za wspaniałą współpracę!"
Olga i Ziemowit
Pierwszorzędna obsługa, dyspozycyjność i pomysłowość Pani Bogusi i Edyty sprawiły ze nasza ceremonia ślubna była jedyna w swoim rodzaju. A nie odbyłoby się to bez niezwykłego poczucia humoru i otwartości Pań właścicielek. Pozdrawiam gorąco wraz z mężem.
Paulina K.
Z całego serducha polecam Wam Panią Bogusie!!! To przesympatyczna, utalentowana i odpowiedzialna osóbka "z dusza". Zachwyciłam sie nią od pierwszych sekund i nie zawiodłam! Potrafi świetnie wyczuć Wasze oczekiwania, doradzić i wykonać najbardziej niestandardowe dekoracje. Dba o najmniejszy detal, a przede wszystkim nie wykonuje swojej pracy zadaniowo! Było nam z Mężem bardzo miło słyszeć, że P.Bogusia była wcześniej specjalnie obejrzeć Kościół, tak, by wybrana przez nas dekoracja była odpowiednia i dzięki temu w ostatniej chwili dokonała zmian, które były kluczowe. Jest kreatywna profesjonalistka, ale przede wszystkim ...-osóbka z ogromnym sercem, która stara sie, by Wasz dzień naprawdę był piękny i uwierzcie, ze Ona Was nie zawiedzie:)
Ewelina K. + Mąż

Studio Dekoracji Ślubnych:

97-360 Kamieńsk
ul. Słoneczna 6