Living Coral Kolor roku Pantone 2019 w dekoracjach ślubnych! czy to Twój ślubny kolor?

Każdego roku instytut Pantone umieszcza na łamach swojej witryny kolor ze swojej palety, który będzie przewodnim kolorem przez kolejne 365 dni! Tym razem nosi on nazwę Living Coral!

Czyli żywy nasycony coral.

Czy będzie to Twój motyw przewodni, Twój kolor?

Z jakimi motywami przewodnimi i kolorami go łączyć, by zyskał bardziej uniwersalny charakter?

 

Krem + brzoskwinia czyli czysta klastyka

To bardzo klasyczne uzupełnienie koralu, wręcz idealne połączenie, bardzo bezpieczne i piękne tło.  Trzeba znaleźć rónowagę, do jasnego tła i mocnego akcentu . Pięknie podkresli letnie wesele.

 

Ślub boho czyli naturalnie, zieleń i biel

Na pewno bardzo ożywi subtelnośc stylu naturalnego, w połączeniu z bielą drewnem  oraz modną zielenią ..doda dynamicznego charakreru, będzie bardziej zmysłowy. Jeśli marzysz o weselu boho, ale zupełnie innym niż wszystkie, to jest to właśnie pomysł dla Ciebie

 

”Afirmatywny, energetyczny, porywający i zachęcający do beztroskiej aktywności, ucieleśniający wrodzoną potrzebę optymizmu i radosnych poszukiwań” – tak opisuje ten kolor Instytut Pantone.

Dla mnie, Living Coral świetnie łączy się z takimi barwami jak złoto, niebieski i szarość . Nie jest to oczywiste. Ale może dać spektakularny efekt, bo połączenie jest wyrafinowane. W ogóle uważam, ze nietypowe połaczenia są najfajniejsze. Szary niezmiennie jest na topie, już na dobre wpisał się w motywy ślubne i świetnie tonuje ostrość żywego living coral. Dodatkowo szarość jest elegancka i będzie świetnym tłem dla coralu

 

Co Ty na to? Mozesz mieć Living Coral na swoim ślubie? 🙂

 

Kreacje druhen w kolorze living coral, oprawa florystyczna, buty i dodatki, zaproszenia, tort i aranżacja stołu to elementy, w których możesz przemycić nieco tego odcienia.. dla mnie jest idealnu na ślub..a jeszcze np. w połączeniu z tropikami? To będzie hit Twojego wesela.

 

Poniżej przedstawiam małą ściągawkę z Living Coral

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Studio Dekoracji Ślubnych:

97-360 Kamieńsk
ul. Słoneczna 6